Şükretmek ve Teşekkür etmek..

4th Şub 2013

 

Şükretmek elimizdekilerin  kıymetini bilmek demektir . Anda- şuanda halizhazırda sahip olduklarımızın farkına varmak, kalbimizi minnet ile doldurup, teşekkür etmektir.

 Yapılan enerji testlerine göre enerjimizin en yüksek olduğu anların sevgimizi karşılıksız verdiğimiz ve şükrettiğimiz anlar olduğu tesbit edilmiştir.

 Evrenin sonsuzluktan gelen bir kaynağı var, bu kaynakta sevgi, bolluk, huzur, aşk, başarı sınırlama olmaksızın herkese yetecek ölçüde mevcut. Ancak kaynak;  kaynağın kıymetini bilene ve gönülden talep edene daha bol veriliyor. 

Şimdi sen bir düşün bakalım, şükredecek nelerin var. Çok basit bir uygulama yapalım, Mesela düşünecek bir zihne sahip olduğun için şükretmeye başlayabilirsin..

Kağıdı kalemi eline al. Listenin 1 numarası bu olsun 2, 3, 4,, yazmaya başla , inan daha cok yazabilirsin ve şükredecek ne kadar çok şeyin olduğunu görünce şaşıracaksın.

Olumlu düşünce daima kazanır. Daha önce neleri başardın, başarılarını hatırla, şükret. O başarılara imza atmış sen, başka işlerde de aynı başarıyı yakalayabilirsin.

İşte sana harika bir motivasyon başlangıcı, zihnini olumluya aç, herşeyin en iyisine layıksın çünkü sen tek ve biriciksin.

Şükret, hayal et, adım at , sahip ol..

Sevgimle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.