Kaybetmek;
Hiç bu kadar
Zevkli olmamıştı..

KoçYaşam ile Kalıcı, sağlıklı Zayıflama Programı..

denizturankocyasam-web_2-1

Deniz Turan tarafından birebir uygulanan hipnoterapi i ile kalıcı sağlıklı zayıflama programı ile Bahara incelerek adım atın.

Yemek yemek son derece duygusal bir faaliyettir. Duygularımızın ritmi bozulduğunda, yemek yeme alışkanlığımız da değişir. Yeme davranışımız bir süre sonra beden aktivitesini sürdürmek için değil, aslında duygularımızı doyurmaya yönelik otomatik bir işlem haline gelir.

Hipnoz Terapisi zayıflama ve sigarayı bırakmada tüm dünyada yaygın olarak kullanılan, hızlı sonuç veren, kolay ve güvenli bir tekniktir.

Biz Bu zayıflama programı ile kişilerin düzensiz yeme alışkanlığını bilinçli ve dengeli beslenme davranışına dönüştürülerek, yaşamında sağlığı ön plana alan yeni bir bilinç düzeyi oluşturuyoruz.

Beynimiz duygularımızın yönetildiği yerdir ve bir buzdağına benzer. Beynimizin Yüzde 20lik kısmı Bilinç yüzde 80lik büyük bir kısmını ise bilinçaltını oluşturur. Gerçek anlamda kalıcı değişim bu alanda mümkün olabilir. Bildiğiniz Halde uygulayamadığınız her olay ve durumdan Bilinçaltında geçmişten getirdiğiniz inançlarınız sorumludur. Bugüne kadar Başlayıp bitiremediğiniz diyetler, ödemeyi yaptığınız halde gitmediğiniz spor salonları özgüveninizin düşmesinden ve Kendinizi kötü hissetmenizden başka bir şey sağlamadı

Mantık düzeyimiz için kişiye özel bireysel koçluk yaparken bilinçaltı düzeyimiz için hipnoterapinin kalıcı zayıflamaya, sağlıklı yaşama yönelik telkin şifasının gücünden yararlanıyoruz. 4 seansın sonunda hızla ve güvenle zayıflamaya başlamış sağlıklı bir beden, değişen yeme alışkanlığı, yükselen özgüven ve yaşama karşı aktif ve mutlu bir bakış açısı gelişmiş oluyor.

Biz Hipnoterapi Destekli Zayıflama Programında Buzdağının Tamamına hitap ederek sizde Gerçek anlamda Kalıcı bir Dönüşüm Sağlıyoruz.

Bahar aylarına girerken Bizimle Bu Yolculuğa Başlamak için ilk adımı atın..

Zayıflama Paketi Ön Kayıt Formu

kocyasam-hipnoz-ile-zayiflama-landing